Firmast

 

Raamatupidamisteenused ja ärikonsultatsioonid

Raamatupidamisbüroo Camelod põhitegevus on raamatupidamisteenused ja ärikonsultatsioonid. Ettevõte alustas oma majandustegevust 1999. aastal. Aastatega on tegevusmaht kasvanud, täna tegutseme kontoris Kadaka teel. Oleme oma tegevusperioodi jooksul kõik majanduslangused ja seadusemuudatused edukalt üle elanud - nendega kiiresti kohanenud.
Raamatupidamisbüroo Camelod on spetsialiseerunud väike- ja keskmise suurusega ettevõtete teenindamisele. Meil on mitmeid kliente, keda oleme teenindanud juba 5, 10 ja enam aastat - hindame sellist lojaalsust väga kõrgelt.
Teostame ka eelnevate perioodide raamatupidamise korrastamist ja taastamist. Kasutame head raamatupidamisprogrammi, mis võimaldab pidada arvestust erinevate objektide (projektide) kohta eraldi. Oma tegevuses juhindub firma ennekõike kliendi huvidest ja poolte vahel kokkulepitud tingimustest. Tagatud on kliendi äriinfo konfidentsiaalsus.

EELISED

Aja kokkuhoid. Te ei pea muretsema, kas kõik asjad raamatupidamises on korras. Meie abiga saate oma tööd efektiivsemalt korraldada ja keskenduda ettevõtte juhtimisele.

Usaldusväärsus Tagame Teie äriinfo konfidentsiaalsuse. Vajadusel asjakohane nõustamine. Korras raamatupidamine hoiab ära mitmeidki ebameeldivusi.

Efektiivsus. Saate oma ettevõtte raamatupidamise korraldada minimaalse ajakuluga, vastavalt seaduse nõuetele, koostöös usaldusväärse partneriga.


Camelod Prime OÜ
Kadaka tee 137-65 Tallinn,
Harjumaa 12915
info(at)camelod.ee
+372 5156475
EST